Jak darovali

Otto Bock

Otto Bock, jedinečná společnost, která pomáhá lidem zachovat nebo znovu získat svobodu pohybu, nás podporuje nejen formou přímé finanční pomoci, ale také v rámci chystané spolupráce. Společné tvoření je založeno na stejném záměru poskytovat lidem kvalitní a komplexní služby pro zajištění co nejlepšího zdraví. 

Děkujeme vám! 

In August Company

Karolína a Teodorik jsou designoví nadšenci a kreativci. Společná láska k designu, umění i řemeslům je spojila v projektu navrhujícím předměty pro každodenní použití. In August Company v jejich režii vytváří užitkové zboží především do kuchyně. Jejich produkty mají výraznou hravou estetiku a celé podnikání stojí na myšlence udržitelnosti. 

My jim z celého srdce děkujeme za nádhernou tvorbu, kterou podporují nás podporují.

Dechem

Studio DECHEM se zaměřuje na špičkový design a výrobu založenou na tradičních technikách a přirozených formách ručně vyráběných skleněných produktů. Jádro práce studia představují jejich vlastní kolekce současných designových produktů tvořených s mistrovskou precizností sklářského umění a s respektem k původním řemeslům. Studio DECHEM tvoří skleněná svítidla a minimalistické dekorativní a broušené předměty. 

Děkujeme vám! 

Janja Prokić

Janja Prokić je jednou z nejoceňovanějších designérek v Čechách. Původem je z Bělehradu, ale už od roku 1993 žije, studuje a tvoří v Praze. Janja je originální šperkařka a výtvarnice, která je ve svých jedinečných kolekcích inspirovaná přírodou, uměním a spiritualitou. 

Veliké díky.