O nás

Náš příběh

Jsme dvě lektorky jógy, Sylvi Dundáčková a Lucie Königová. Naším přáním je přiblížit jógu a její přínosy i těm, pro které aktuálně není zrovna dostupná. 

Jak nás můžete podpořit

Společně můžeme tvořit projekt, který je určen lidem se zdravotním postižením, tak aby se jóga se svými četnými přínosy pro zdraví stala součástí jejich každodenního života. 

Kdo za projektem stojí

Sylvi Dundáčková

Sylvi je lektorka jógy a fyzioterapeutka s desetiletou praxí z Centra Paraple. Má dlouholeté zkušenosti s jógou pro lidi s pohybovým omezením a pro vozíčkáře. Věnuje se individuálním jógovým lekcím, vede skupinové lekce a fyzio workshopy v jógových studiích v Praze.

Její radostí je předávat všem možnost nacházet vnímavost k vlastnímu tělu a životu. A to s lehkostí a otevřeností. Využívá inovativní a účinný přístup k prevenci a terapii, dále propojuje jógu a fyzioterapii. Její lekce vedou k dobrému zdraví.

Lucie Königová

Jsem jógová terapeutka pracující s lidmi se širokým spektrem chronických onemocnění. Józe a jógové terapii se věnuji bezmála 20 let. Jsem autorkou knihy Jóga z obýváku. Spoluzaložila jsem také jógový učitelský výcvik „Jóga jako vědomá cesta.“ Soustředím se především na individuální lekce, konzultace a mentoring. 

Ráda vytvářím na míru šité sestavy a snažím se studentům být vnímavou a podpůrnou průvodkyní na jejich vlastní jógové cestě. Vedu workshopy, webináře, kurzy a živé i online lekce. S oblibou hostuji i v řadě studií po republice. 

Mám dlouholeté zkušenosti s individuální podporou studentů s roztroušenou sklerózou, onkologickými onemocněními, chronickými bolestmi a obtížemi způsobenými onemocněním nervové soustavy.